8 ADIMDA YURT DIŞINDA EĞİTİM

 • 8 ADIMDA YURT DIŞINDA EĞİTİM
 • 8 ADIMDA YURT DIŞINDA EĞİTİM

   

  Detaylı bilgiler, programlar, dil okulları ve konaklama alternatifleri hakkında detaylı bilgi alabilir bizlere ulaşarak konu hakkında randevu alabilirsiniz

  Araştırma
  Öğrenci, Çorlu Yurtdışı Eğitim danışmanlığının en yakın şubesiyle iletişime geçer ve buradan herhangi bir eğitim danışmanımıza ulaşır. Danışmanımız sizlerden gelecek tüm soruları hiçbir ücret almadan yanıtlar.

  Karar
  Özellikle ilgilendiğiniz okullar ve/veya programlar hakkında gereksinim duyacağınız bilgiler doğru ve ayrıntılı bir şekilde size aktarılır. En uygun okul/program seçiminde size yardımcı olacak danışmanımız aynı zamanda okulun kayıt işlemleri için istenen tüm belge ve formları sağlar.

  Kayıt
  Seçtiğiniz okulun ve programın özelliğine göre maliyet ve ödeme şekilleri belirlenir. Okula kayıt için sağlanması gereken belgelerin tam listesi hazırlanır. Ardından vize işlemleri için gerekli belgelerin belirlenmesine geçilir.

  Gerekli Evraklar
  Eğitim danışmanınız okula kayıt formlarını adınıza doldurur ve başvurunuzu yapar. Kabulünüz beklenirken size düşen, vize alımında gerekli olan belgelerin sağlanması ve firmamıza ulaştırılmasıdır.

  Bilet Ayarlaması
  Bu esnada uçak bileti rezervasyonunuz yapılır. Bilet fiyatları havayolu şirketine ve zamana göre değişim gösterdiğinden tüm alternatifler hakkında sizi bilgilendiririz. Böylece en uygun seçimi yapmanız sağlanır.

  Vize Süreci
  Öğrenci vize için kendisinden istenen gerekli belgeleri tamamlayıp Çorlu Yurtdışı Eğitim danışmanlarına teslim eder. Vize başvuru formu danışmanlarımız tarafından dikkatlice doldurur.

  Bilgilendirme
  Vize alındıktan sonra konaklama seçiminiz doğrultusunda kalacağınız yer temin edilir. Uçak biletiniz alındıktan hemen sonra yolculuk, ülkeye girişte doldurulması gereken giriş formları ve bilmenizde fayda olacak diğer her türlü bilgi verilir.


  Haber Tarihi: 08-05-2019